عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کردم
شنبه 26 خرداد 1403     ۲۳:۵۶
اینجا هستیدSkip Navigation Links : صفحه نخست : واحدهای خدماتی شرکت کشت و صنعت جیرفت
Loading the player ...
تعداد رای ها:

واحدهای خدماتی شرکت کشت و صنعت جیرفت

نهالستان شرکت کشت و صنعت جیرفت

شرکت کشت و صنعت با تولید سالانه 80 هزار اصله نهال اقتصادی مرکبات بزرگترین تولیدکننده نهال استاندارد و مرغوب مرکبات در جنوب شرق کشور می باشد.


سردخانه شرکت کشت و صنعت جیرفت

شرکت دارای یک واحد سردخانه ی 1200 تنی با سیستم آمونیاکی است که 1050 تن آن بالای صفر و 150 تن زیر صفر است. سردخانه ی مذکور در سال 1389 تعمیر و نوسازی شده و با ظرفیت کامل در حال بهره برداری است. در سال جاری علاوه بر خدمات رسانی به کشاورزان منطقه، بخشی از محصولات شرکت از جمله خرما و سیب زمینی بذری در سردخانه نگهداری شده و بدین ترتیب علاوه بر  درآمد حاصله، در هزینه ها صرفه جویی شده است.

                                      

دستگاه درجه بندی مرکبات و سیب زمینی (سورتینگ)

شرکت کشت و صنعت جیرفت مجهز به یک دستگاه ماشین درجه بندی مرکبات می باشد. بخش عمده ای محصول کیفی مرکبات شرکت شامل پرتقال ارقام ناول، مورو و والنسیا، ارقام مختلف نارنگی و گریپ فروت شرکت توسط را برای عرضه به بازرهای داخلی و خارجی شستشو نموده، واکس زده و درجه بندی نماید. ظرفیت این دستگاه 8 تن در ساعت بوده و براحتی کارایی دو شیفت در روز  را دارد .

شرکت کشت و صنعت جیرفت مجهز به دستگاه پیشرفته ی درجه بندی سیب زمینی با ظرفیت 8 تن در ساعت است. دستگاه مذکور قادر است محصول سیب زمینی را به خوبی تمیز نموده، در سه سایز درجه بندی کرده و کیسه گیری نماید.                   


گرمـا درمـانی مرکبـات

این شرکت دارای یک دستگاه گرمادرمانی پیشرفته مرکبات بوده که میزان 4 تن مرکبات را در هر ساعت گرمادرمانی می نماید.سالن فرآوری و بسته بندی خرما

شرکت کشت و صنعت جیرفت مجهز به سالن پیشرفته فرآوری و بسته بندی خرما است که در آن عملیات نظافت، درجه بندی (Sort ) و بسته بندی محصول را انجام می ­شود.

کارخانه تولید سبد شرکت  کشت و صنعت جیرفت

در حال حاضر  بوسیله 2 دستگاه ماشین در این شرکت اقدام به تولید سبدهای میوه با توجه به نیاز شرکت و در سطح وسیع تر شهرستان جیرفت می شود. سبدهای میوه تولیدی دارای کیفیت بسیار بالایی است بطوریکه که موجب رضایت بازار را فراهم ساخته است. 


نظرات:تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به شرکت کشت و صنعت جیرفت تعلق دارد.